Danışan Yorumları

Eğitime Katılanlardan Yorumlar

Sibel hanımcım merhabalar 😊 bildiğiniz!!! nisan ayında hamile kaldım 🙊 öyle demiştiniz

N.S.

Beni ilk başta etkileyen biriyle ilgili size danışmıştım. Bir ilişkiye başlama konusunda düşüncelerim ve duygularım karışıktı. Çünkü 41 yaşındaydım, başımdan bir boşanma geçmişti ve kalp kırıklıkları yaşamıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Siz ilişki analizi ile çok net olumlu ve olumsuz yanlarını söylediğinizde birden netleşmiştim. O ilişkiye adım atmadım. Sonrasında bunun doğru bir karar olduğunu gözlemlerimle anladım. Bundan daha rahatlatıcı bir şey var mı? Teşekkür ediyorum Sibel hanım. Beni bir kalp kırıklığı daha yaşamaktan kurtardınız 🙂

C.Y.

Öncelikle her şeyin Allahtan geldiğine inanan biri olarak yazıyorum. Günü gelmeden evvel bu kadar isabetli öngörüler, hayatın aslında ilahi bir matematiğe dayandığını gösteriyor olmalı. Sibel hanımı takdir ediyor ve çoğu konuda kendisine danışan biri olarak teşekkür ediyorum. İnsana huzur veren ses tonuna, bilgi birikimine ve samimiyetine karşılık bu notu düşmeyi bir borç bilirim. Sevgilerimle

N.Z.

Merhaba Sibel Hanim,

Size çok teşekkür ederim tekrar dünkü seans için. Sizinle konuşmak bir zevkti. Özellikle kişiler arası uyumlar hakkında verdiğiniz bilgiler çok çarpıcıydı benim için. Dediklerinizi uygulamaya başlayacağım, ama yavaş yavaş tavsiyeniz üzerine;) Özellikle uğurlu, bereketli sayı ve renk kısmını da çok yararlı buldum. Önceki yıllarda meşhur bir astrolog ile doğum haritasi üzerine seanslar yapmıştık. Hem kişiliğim hem de geleceğim hakkındaki öngörüleriniz çok tuttu sürpriz bir şekilde. Bu beni hayli şşıirttı açıkçası. İkisi de doğum tarihi bazlı olsa da iki farklı methodla aynı öngürülerde bulunmanız. Sizin farkınız ikili ilişkilerde verdiğiniz yorumlarda öne çıkıyor. Gerçekten çok çarpıcı ve detaylıydılar.

Tekrar çok teşekkür ederim. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.

İyi çalışmalar ve sevgilerimle,

P.G.

Tam 9 yıldır çocuk sahibi olmak için neler neler yaptık. Defalarca geçirdiğim operasyonlar nedeniyle hem fiziken çok yıprandım, hem de ruhen. Artık ümidimizi ve gücümüzü maddi, manevi yitirdiğimiz bir zamanda siz çıktınız karşıma. Bana yaptığınız analiz ile, bizim için çocuk getirebilecek doğru tarihleri çıkardınız. Gülen yüzünüz ve enerji veren sesinizle önce yeniden moral ve cesaret oluşturdunuz bende. Daha sonra tam sizin söylediğiniz tarihte yapılan transplantasyon ile hamile kaldım. Sonucun pozitif çıktığını öğrendiğimde gözyaşları içerisinde dua ettim size. Sibel hanım bu mutluluğumuzu ilk sizinle paylaşmalıyız dedik ve müjdeyi ilk size iletiyorum. Nasıl teşekkür edilir inanın bilemiyorum. Sağolun. Sağolun.

S.G.

Sibel hanım, sizin inceliğiniz ve emeğiniz her şeyin önünde. Her adımda samimi yaklaşımınızı ve sabrınızı hissettirdiniz. Bana sadece bir hayat arkadaşı getirmediniz, hayata bakış açım oldunuz.

Ü.K.

Sibel hanımcım, tavsiyeleriniz ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim. Çok güzel bi seanstı.

Y.M.

Sibel Hanım kısacık bir sürede tanıdım sizi. Ama çok içi dışı bir bir insansınız. Bana yol gösterdiniz. Kendimi tanımama yardım ettiniz. Çok teşekkür ediyorum, sevgiyle kucaklıyorum

G.İ.

Öğretme aşkınız, nezaketiniz ve sabrınız için çok teşekkür ederim, iyi ki sizi tanımışım. Kendi adıma hayatımda çok önemli bir dönüm noktası oldunuz diyebilirim. Sevgiyle kalın.

C.Y.

Sabırla inanarak hiç bıkmadan tane tane anlatışınıza teşekkür ederim. Yolumuz iyi ki kesişmiş. Her şey için çok teşekkürler.

P.Y.

Sibel hanım, sonsuz sabrınız, yumuşak üslubunuz ve enerjiniz ile geçen dersleriniz için çok teşekkürler.

G.Z.

Sibel hanım bilgiyi bu kadar güzel bir şekilde aktarışınız, sabrınız, sevginiz için teşekkürler.

T.Ü.

Sibel hocam öncelikle böyle bir eğitim için kalpten teşekkür ediyorum. Tüm ders boyunca sabırla sevgiyle bize verdiğiniz eğitim için minnettarım. Çok mutlu odum, iyi ki sizi tanımışım. Sevgi ve saygılarımla.

T.N.

Sibel hanım sizin ışığınızda yürüyüp büyümek benim için büyük bir gurur. Size nasıl ve ne kadar teşekkür etsem, bize tuttuğunuz ışığı ve bizdeki yansımalarını ifade edemez. Bu ilimi aşkla yaptığınız ve bilginizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Çok şanslıyım.

S.Z.

Bakanlık tarafından düzenlenen bu eğitime biraz merakla geldim. Ancak hiç beklemediğim bir eğitimle karşılaştım: İlginç-keyifli-meraklı. Tek kelimeyle mükemmel bir eğitim. Sibel hanıma bu kadar emek verip bu çalışmayı gerçekleştirdiği ve güzel anlatımı için teşekkür ederim.

H.K.

Çok kıymetli hocam, hayata bakış açınız ve bunları bize aktarmanız, bizlerde daha olumlu bir bakış açısı oluşturdu. Karşımızdaki bizi üzse de, bunun onun rakamlarından kaynaklandığını düşünerek konuları içselleştirmemeye başladım. Yani üzülmemeyi öğrendim. Yaşam modelime büyük bir farkındalık kattığınız için size çoook teşekkür ediyorum.

A.T.

Çok çeşitli kişisel gelişim kurslarına katıldım. Çok fazla kitap okudum.Bu eğitime katıldıktan sonra herkese sayılar olarak bakmaya başladım. Kişilerin duruşundan, konuşmasından, hareketlerinden çoğunlukla hangi sayı olduğunu tahmin ediyorum. Genellikle de doğru çıkıyor.

T.C.

Bu eğitime katıldığımdan beri sayılarla uğraşıyorum. Akşam yatarken, sabah kalkarken her şeye sayı olarak bakıyorum. Tuttuğum notları okudukça her defasında heyecanla farklı bir noktayı yakalıyorum. Büyük bir hevesle çalışıyorum.

Ö.G.

Sizinle tanışmak güzel. Eğitim güzel. Her şey mükemmeldi. Eğitim süresince yumuşak, hoşgörülü ve iyi niyetli davranışlarınızdan dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu eğitimin hazırlanmasında ve sunulmasında, bu imkanın verilmesine vesile olan herkese şükranlarımı sunarım.

C.S.

Matematiğin, hayata bu kadar güzel bir şekilde uyarlanması çok güzel. Matematik benim en sevdiğim bilimdi. Bunun insan hayatı ile birleşmesi ve tespitlerin bu kadar nokta atışı ile açıkça gösterilmesi, sihir gibi sanki.

Z.H.

Bu farklılığı yaratan, keyfi sonsuzlaştıran Sibel hocamız. Emeğinize sağlık, her şey çok güzeldi. Öğrendiklerimiz, hiç tanımadığım, bu da neymiş diyen insanlarda bile güven duygusu oluşturdu. Merak uyandırdı. Çok güzel, ilginç, değişik ve gerçek.

M.M.

Canım Sibel hocam, İlk bu eğitime beni yazdıklarında, mühendis olduğum için faydalı olmayacağını düşünmüş idim. Derslerinize devam ettikçe yanlış düşündüğümü anladım. Sizden, kendimin eksik olduğu yönlerimi görme fırsatım oldu. Çok faydalı bir kurs oldu. Emeğinize, bilgilerinize çok teşekkür ediyorum. Hayatıma yeni bir bakış açısı açtığınız için. Sizi sevdim.

B.U.

Hayatın Matematiği konusunda bu derse gelmeden önce hiçbir bilgim yoktu. Çok uzun bir süre gereksiz diye düşünmüştüm. Ama sizin sayenizde yeni bilgiler öğrendim ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. İyi ki gelmişsiniz ve ben iyi ki bu gruptayım. Çok teşekkürler Sibel hocam. Umarım derslerden sonra da görüşebiliriz.

U.Y.

İlk başladığımda ne olduğunu tam olarak bilmediğim, derken birkaç ders sonrasında bağımlısı olduğum, ders kaçırdığımda üzüldüğüm, hatta doktor randevularımı bile eğitim saatine göre ayarladığım bir etkinlik oldu.

C.M.

Sizi iyi ki tanımışım, sayenizde olaylara, kişilere bakış açım değişti. Artık insanları yargılamadan, olayları sorgulamadan, bunun da sebebi budur demeyi öğrendim. Her şey için teşekkür ediyorum. İyi ki sizin bilgilerinizden faydalanma fırsatı yakalamışım.

M.Ç.

Uzun bir süredir büyük bir heyecanla ve merakla sürdürdüğüm Hayatın Matematiği eğitimini tamamlayıp, sertifikamı aldım. Yrd. Doç.Dr.Sibel Arda’nın kurduğu Hayatın Matematiği Sistem Analisti olmaktan gurur duyuyorum 🙏 🏻Aylarca bizlere verdiği bilgilerle, ilmek ilmek işleyerek, en ufak bir ayrıntıyı kaçırmamak için büyük bir özen gösteren Sayın Arda’ya verdiği emekten ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

G.Ç.

Bir grup İK profesyoneli bir araya geldik ve bir proje üzerinde çalışmaya başladık. Yaklaşık bir ay sonunda gruptan bir arkadaşımız “acaba sinerjimiz nasıl? ne şekilde görev dağılımı yapsak” sorularına kılavuz olacak bir sistem olan Hayatın Matematiği ve Sibel’den bahsetti. Gruptaki herkes büyük bir coşku ile kabul ederken, tabii ben de çoğunluğa uyup kabul oyu verdim. İçimden ne saçma şeyler doğum tarihimizden mi anlaşılacak diye de geçirmedim dersem yalan olur. Ve büyük gün geldi, Sibel geldi ve anlatmaya, analiz yapmaya başladı! Ben şok şok şok….

Sisteme öylesine inandım ki hemen öğrenmek istedim. Seminerleri başarı ile tamamladım ve bir aksilik olmaz ise Mayıs 2018 itibarıyla Sistem Analisti olmayı planlıyorum.

Sibel tek kelimeyle MUHTEŞEM bir sistem geliştirmiş gerçekten! Ne kadar bilimsel diye soranlara cevap; “35 bine yakın analiz ile test edilmiştir” olur…

A.A.

Merhaba Sibel Hanim Yolu sizinle kesişen şanslı azınlıkta olduğum için çok mutluyum.Sizden aldıgım hayatin matematiği eğitiminden sonra artik rakamlarını bildiğim insanlara karşı daha hoşgörülüyüm mesela:)Doğum tarihimizin sadece sayilardan oluşmadığını, aslinda doğru kullanmayı bilirsek bize nasil da kılavuzluk yapabileceğini bize öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim.Çok eğlenceli,samimi ve dolu dolu bir eğitimdi gerçekten.Bizi her seminerde şaşırtmayı başardınız:)aldığımız eğitim sonrasinda da bizi yalniz bırakmayip her zaman yanımızda ve destek olduğunuz için size minnettarım.Konuyla ilgilenen kişilere de hiç düsünmeden egitimi tavsiye ederim,pişman olmayacaklarından çok eminim cünkü 🙂

H.P.

Sibel Hanım merhaba. Sizinle ilk tanışmamız 2013 yılı ve sizin pin kodu danışmanlığı verdiğinizi bir röportajınızda daha önce okumuş, çok etkilenmiş ve adresinizi not etmiş, fakat nedense danışmanlık almayı korku duyarak ertelemiştim.

Tam 2013 yılında dipleri yasadığım ağustos ayında ben hayatımda yeni bir yolculuğa çıkıyorum diyerek sizin adresinize yönlenip, sizden aldığım danışmanlıkla, doğum tarihimdeki şifreleri o kadar doğru ve isabetli yorumlamanız beni çok şaşırtmış, kendi hayatımla yüzleşmemi sağlamıştı. Bu yolculuk kendimi tanımam adına, sizden aldığım- daha sonra sizin geliştirdiğiniz hayatın matematiği eğitimi ile o kadar güzel bir şekilde devam ediyor ki ilk önce kendimi keşfediyor, ben ilişkilerimde nasıl davranıyorum, parayı ne kadar yönetip yönetemiyorum ne istiyorum, ne yaparsam mutlu oluyorum, insanları ilk baştaki rakamlarla görüp, daha sonra bambaşka şeylerle karşılaşıp nasıl hayal kırıklıkları yaşıyorum, hayatımızın döngülerden geçerken bizi neleri beklediğini görerek güvenli yol alabilmek kendimi adım adım olumluya çekmeyi öğrenmek hala beni çok heyecanlandırıyor. Bu heyecan hiç bitmeyecek galiba, her gün yeni bir şey öğrenmek ne güzel. İyiki varsınız. Hepimizin hayatında iyiki varsın diyebileceklerimizin çoğalması dileğiyle. Sevgiler.

F.Ü.

Her eğitime heyecanla katıldım. Önce kendimi, sonra insanlarla ilişkilerimi anlamamı sağlayan eğitimlere, önümdeki süreçte hayatın bana neler getirdiğini gösteren zaman analizleri ile devam ettim. Nasıl bir süreçten geçeceğim, bunları öğrenmek de ilginçti. Eğitimlerde gerçekten hayatın matematiğini öğrendik. Bu muhteşem bir şey. Karanbole yaşamak istemeyen, farkındalıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Ç.V.

Sibel hanım, eğitimden sonra herkesin doğum tarihini merak eder oldum. Sanki biraz saflıktan uyanıyor gibiyim 🙂 Diğer eğitimler için sabırsızlanıyorum.

O.M.

İnanılmaz birisiniz. Bazı konuları benden başka bilen yok. Bir de siz. Söyleyecek çok şey var. Siz dahi tespitlerinizin doğruluğuna şaşıracaksınız.

I.Z.

Sibel hanım, eğitime geldiğimden beri her yere, her şeye, her kişiye sayı olarak bakıp indirgeyerek analiz halindeyim. Şu ana kadar 132 analiz yaptım ve şu an çalıştığım fabrikanın 532 operatörünün analizine başladım. Meslek gruplarına göre de kümeleyerek bir analiz yapıyorum. Mühendis kafam işe yaradı sanki ama sonuçlar müthiş.

P.M.

Sibel Hanım günaydın. Dünkü çalışmadan çok etkilendim. Zihnim , yanınızdan ayrıldığımdan beri, söylediklerinizi bana tekrarlayıp duruyor. Bana ait olan, çoğunu çok iyi bildiğim ve içinde yaşadığım fiili durumun bana yüksek sesle ve son derece akılcı bir şeklide aktarılması, her şeyden öte, bunların benim saç ve göz rengim gibi doğuştan gelen özelliklerim olduğunu daha iyi kavramamı sağladı. Size tekrar teşekkür ederim. Hem bu güzel çalışma , hem de misafirperverliğiniz için. Ayrıca dün başladığım defter bundan sonra benim başucu defterim olacak ve bundan sonraki tüm yeni deneyimlerimi, farkındalıklarımı bu deftere yazmaya devam edeceğim. Görüşmek üzere

N.B.

Merhaba Sibel Hanım, nasılsınız.. Söylediğiniz, yazdığınız herşey çıkıyor. Bunu haber vereyim istedim. Beklediğim haber için, 15 Nisan gibi demiştiniz. Tam isabet..! Aylarla ilgili yorumlarınızın da hiç şaşmadan bir bir oluyor hepsi. Şaşkınlık içinde takip ediyorum

O.B.

Küçüklükten beri birşeyleri anlama, didikleme huyum vardır. Neden herkes aynı değil, aaa bu yapılır mı, yok bu deli olmalı ya da çok sinsi..vs gibi sonuçlara vardım sürekli ,bu sonuçlar beni üzdü daima, çoğu zaman insanlara ters davranmama neden oldu ya da kendime ters davranmama, tamam herkesi olduğu gibi kabul etmek gerek teoride biliyoruz ama somut bişiler olmadıkça bunu hayata geçirmek bana pek zor geldi; taa ki hayatın matematiği ile tanışana kadar…insanın matematiği, fabrika ayarları, elle tutulur hesaplanır somut bişi..nasıl ayağı olmayan birinden koşmasını bekleyemezsen , matriksinde 4 olan bir adama sırtımı yaslayıp gözümü kapatıp yaşamayacağımı da anladım, hem de onu suçlamadan…üzmeden..bişiler beklemeden.. Kendimi, arkadaşlarımı, hayatı anlamama yardımcı oldu, anlamak karşılıklı güvensizlikleri yok etti bende, sevgiye yol açtı, kabullenmeye yol açtı, hayat daha basit ve açık oldu gözümde, kötü niyet diye yargıladığım şeylerin elde olmadan gelişen davranışlar olması tahammülsüzlüklerimi yok etti, ben böyle kodlanmışım o da öyle diyorum. Bir de diğer insanların olumlu ve olumsuz etkilerini önceden bilmek harika bişi, bunu yönetebilirsen resmen kaderi olumlu yönde değiştiriyorsun gibi geliyor.

Z.A.

Sibel ablacım, senin düşünme ve ifade stilin bana cok ilham veriyor. Yaptığımız analizi rehber gibi kullanıyorum, normalde hızlıca geçeceğim veya üzerinde durmayacağım bir duruma sakince ve anlamaya çalışarak yaklaşıyorum, senin söylediklerinle bağlantısını görmeye çalışıyorum. Bu aralar popüler bir konu oldugu için ilk o kelime aklıma geldi, beni özetle ‘mindful’ kılıyor 🙂 Cok şanslıyız sen bu işin peşinden gittiğin ve meyvelerini de bizimle özenle ve bonkörce paylaştığın için. Yeri gelmişken bunun için ayrıca teşekkürler

S.H.

1 yıl öncesinden bugünleri bana kelime kelime not aldırarak anlatan ve anlattıklarını şu an harfi harfine yaşayan birisi olarak, Sibel hocamın hayatın matematiği seanları sevgiyle ( şiddetle değil) önerimdir… Deneyimlediğinizde ne olduğunu anlayacağınız bir olgu bu çünkü.. Bilinmezden bilinene iyi yolculuklar dileklerimle.

N.H.

Bir süreden beri Sibel Hanım’dan bireysel danışmanlık alıyorum, bu nedenle ” Hayatın Matematiği Semineri’ne” büyük bir merak ve istekle katıldım. Hayatın Matematiği’nin, hayatı ve insanları daha iyi anlamamızı sağlayan, deneyimlerimiz ve hislerimizin yanına koyabileceğimiz çok etkili bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda eğitimden kendi adıma çok değerli bilgiler edinerek ayrıldım. Eğitim süresince Sibel Hanım çok kapsamlı bir bilgiyi, kısıtlı bir zaman diliminde oldukça anlaşılır bir üslupla biz katılımcılar ile paylaştı. Anlattığı bilgilerin günlük hayatımızda kolaylıkla kullanabileceğimiz, bakış açımıza yepyeni bir derinlik kazandıran yöntemler olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bir eğitmen olarak Sibel Hanım’ın bilgisini iyi aktarmasının yanı sıra hümanist, insan psikolojisinden anlayan yapıcı yaklaşımı ise konuyu çok daha iyi anlamamızı sağlayan bir başka etken oldu. Bundan sonraki eğitimleri dört gözle bekliyorum, herkese hayatlarını kolaylaştıracak bu eğitimlere katılmalarını tavsiye ederim.

C.A.

Sibel hanım eşimin sizinle yapmış olduğu seans sonrasında kendine olan güveni arttı. Daha hızlı ve radikal kararlar alıyor. Öyle ki bir ofis bulup onu kiralamayı düşünüyor. Arada da riske edip bazı şeyleri, hızlı kararlar alıyor. Ben, sizinle yapmış olduğu seansın etkisini onda birebir yaşıyorum… İyi ki varsınız çok teşekkürler, mutluluğumu paylaşmak istedim 🙂

F.Ç.

Bu konulara minimum ilgi ile yaklaşan birisi olarak benim için müthiş bir deneyim; inanılmaz keyif aldım ve derhal çok küçük de olsa alıştırmalara başladım. Öncelikle çok yakın çevremdeki kişiler üzerinde uygulayınca sonuçlar gerçekten de etkileyiciydi, hiç şaşmıyor diyebilirim  Özellikle hayatımda önemli yer işgal eden insanlarla ilişkilerim ve yeni tanıştığım kişiler ile kuracağım ilişkiler konusunda – ki her yeni ilişki bir risktir bence – bundan sonrası için kesinlikle kendi kendime danışmanlık yapabileceğimi düşünüyorum 🙂 Ayrıca hayatın matematiği analizini yaptırmayı herkese şiddetle tavsiye ediyorum, kendinize ve ilişkilerinize bakış açınızda yeni pencereler açıyor size, yeni moda ifadeyle “farkındalıklarınız” çok artıyor.

G.İ.

Bakış açısının ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi sizin bana söyledikleriniz. Haklısınız her şey netleştiği an değerlendirme yapmak en doğru olanı. Elektrik devresinde saşe yapmış,ana uyarı kaynağı ve ağından farklı uyarı merkezlerinin devreye girmesi gibi düşünün şu anki beynimin işleyişini. Umut tarlasından gereksiz vesvese otlarının sarmaşık gibi yeşermesi hatta:):). Dışarıdan aklı başında bir ehil eli mübadelesi gerekiyordu. Çok teşekkür ederim. İhtiyacım olan an’daydım size. Sizle olan konuşmalarım ruhumu karşıdan sizin gözünüzle gözlemlemem aynı zamanda. Sizin bana yaptığınız yeniden dirilişime bir ilahi dokunuş… Size olan minnettarlığımın tarifi yok. Daha önce yaşamadığım bir his. Özlediğim, sanki kaybedip yıllarca aradığım ve bulduğum bir dost…

Ş.Ç.

Seminerden son derece memnun kalarak ayrıldım. Hayatın matematiği benim gerçekten inandığım bir olay.. Hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığına inanan biri olarak doğum tarihimizin de bizim yaşamımıza yön veren bir unsur olmasını çok doğal karşılıyorum.. Bu nedenle seminerinizi büyük bir dikkat ve ilgiyle dinledim.. Sizin anlatışınız da çok derece sade ve anlaşılırdı.. Bunun yanı sıra sizin tüm katılımcıların matrikslerini ve gelişimlerini biliyor olmanızı da çok beğendiğimi ifade etmek istiyorum..Diğer seminerlerinizi de sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 Herşey için teşekkürler 🙂

F.E.

Sibel Hnm merhaba, 2013 arkasından konuşmak gibi olsun , kötü bir seneydi . İyi olan nadir şeylerden biri de sizi tanımaktı, yakınlığınız ve içtenliğinize çok teşekkür ederim.. 2014 de başımıza çok güzel şeylerr gelsin inşallah , iyi seneler sevgiler.

A.C.

Her eğitim yeni bilgiler, bakış açıları kazandırıyor. İnsan olsun ilişkiler olsun görünenin arkasındakini fark edebilmek, bilebilmek çok heyecan verici. Birlikte nice eğitimler diliyorum.

B.Y.

Analiz sırasında hayatımla, kendimle ve hayatımdaki kişilerle, ilişkilerimle ilgili uzun ve yardımsever cevaplarınız için içtenlikle teşekkür ederim Sibel Hanım.

F.L.

Sizin hakkındıza Ayşe Arman’la söyleşinizi okuyarak bilgilendim ve hemen bir görüşme talep ettim. Gizlilik ve samimiyet içinde geçen görüşmemizden çok etkilendim. Kendimi ve yakınlarımı daha iyi tanıdım. Bu da yaşamımdaki bir çok gereksiz endişeden kurtulmama yardım etti. Yaşamımdaki bu değişiklik için size çok teşekkür ediyorum. Hala zaman zaman sanki psikoloğuma danışır gibi size danışabilmek de çok güven verici. Yaşamımda yeni bir bakış açısı, yeni bir pencere açtınız diyebilirim.

F.Ş.

Sibel Hanım’ın yaptığı binlerce analiz sonucu tecrübe ederek oluşturduğu “Hayatın Matematiği Sistemi” eğitimi ile, doğum tarihimizdeki rakamların özünde, kendimizi, çevremizdeki insanları, ilişkilerimizi, zamanın işleyişini anlatan özel bir dile sahip olduğunu kavrıyor ve bu rakamların hayatı yansıtan mükemmel bir ayna olduğunu görüyorsunuz.

Hocamızın keyifli, akıcı anlatımı ile zamanın yetmediği, bir sonraki dersi heyecanla beklediğimiz, hepimizde ayrı farkındalıklar yaratan, kimi zaman düşündüren kimi zamansa güldüren bir eğitim oldu.
Sibel Hanım’ın akademik geçmişi, profesyonel yaklaşımı, kaliteli organizasyonu eğitimi üstün ve farklı kılan diğer faktörlerdi.

Eğitim sonrası profesyonel anlamda danışanlarımızın olması, onların hayat yoluna ışık tutabilmek ayrı bir mutluluk ve gurur verdi.

Emekleriniz için tekrar teşekkürler…

G. N.

Size analize geldiğim gün hayatımın dönüm noktalarından biri Sibel Hanım. Ben sizle görüşmeden çıktıktan sonra nereye gidersem gideyim hep özlediğim Ankara akşamında Atatürk Bulvarı’ndan Kızılay’a uçarcasına inerkenki iç huzurumu hiç unutmayacağım. Duygular, eminim çoğu deneyimler, gönül gözlerimiz ve benim yaşama sorduğum sorular , beklediğim ilahi cevaplar… beni size getiren… Sorduğum o kadar çok soru, beklediğimden çok aldığım cevap .. Yalnız olmadığımı gösterdiniz bana. sizin deneyimleriniz, bilgi birikimleriniz, paylaştıklarınız ruhumu besledi..

O.İ

Yıllardır insanları anlayamamak ve tanıyamamak en büyük sıkıntımdı. Ama en önemlisi kendimi tanımamış olmak gerçek beni bilememekti….işte tamda bu dönemde Sibel hn. kapısını çaldım . Analiz başladı inanamıyordum biri beni bana anlatıyordu her söylediğinde artık iyice şaşmış ve beni tanımasına inanamamıştım. Hayat yolum Sibel hn la tanıştığım gün aydınlandı yolumun ışığı arttı görünür oldu.

Sonra sistemin eğitimini aldım ve aldığım anda da insanları tanımaya gerçek içlerini görmeye başladım hayatıma renk ve anlam geldi … şimdi aynı yolculuğa ben ve danışanlarımla çıkıyoruz … hayatına dokunduğum her insan yolunu aydınlattığım her insan aslında ilk elini Sibel hn . dan alıyor…. Nice keyifli yolculuklara ve çalışmalara sevgiyle sağlıkla mutlulukla….

P. C.

Görüşmemizde aldığım notları tekrar tekrar okudum, daha iyi anlamak ve kalıcı olması için. Dikkat etmem gereken noktalar var bunlara mümkün olduğunca uyacağım. Aktardığınız bilgilerin, kendim, iş hayatım ve ilişkilerim açısından bana çok faydalı olacağını düşünüyorum . İyi ki gitmişim diye düşündüm. Biraz rahatlamamı da sağladınız açıkçası. Sizinle tanışmak da güzeldi. İnsana iyi gelen bir enerjinizin olduğunu söylemiştir insanlar eminim. Tekrar sizinle görüşmek istiyorum. En yakın zamanda bir görüşme talebim olacak. Tekrar teşekkürler.

B.C.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bana verdiğiniz tavsiyelerin hemen hemen hepsini uygulamaya koydum. Öncelikle eşimle olan ilişkimi düzelttim. Çocuk olmak istiyor demiştiniz. Ben de bebişim demeye başladım, başını okşuyorum, kavgaları uzatmıyorum, saldırmıyorum, sadece hissettiklerimi kısaca anlatıp susuyorum, düzelmeye başladı, biraz daha fazla sorumluluk almaya başladı, bayramda alınmayan çöpü bile döktü, çok teşekkür ederim.

H.A.

Sevgili Sibel’cim, süresiz kontratımı imzaladım ve işime devam ediyorum. Aynen analizde senin söylediğin gibi gelişti herşey. Tekrar teşekkürler,

I.E.

Sizinle yaklaşık 3 sene once görüşmüştük. Beni hatırladınız mı? Ben sizi hiç unutmadım çünkü söylediklerinizi hayatımın içerisine katmam pek çok şeyi değiştirdi 🙂 Öncelikle çok teşekkür ederim. Yillar geciyor ama bana seansta soyledikleriniz hala taze ve hayatimin icinde yer almaya devam ediyor 🙂 bu sekilde daha keyifli ve daha ben oldugum bir yasam surebiliyorum.

İ.D.

Aslında bu maili neden size attığımı bilemiyorum ama sanırım sizden aldığım hem güzel enerji ve hem de dinginliğiniz bana çok iyi geldiği için… Size geldiğimde biraz erkek arkadaşımla ilgili konuşmuştuk çok güzel şeyler söylemiştiniz Sibel Ablacım. Size bu şekilde hitap etmemde herhangi bir sakınca yoktur umarım:) Konunun tam içindeyken insan bazen o kadar da uzaktan durup bakamıyor.. Analiziniz o kadar iyi geldi ki bana da, ilişkime de. Kıskançlıklarımı, onunla ilgili şüphelerimi giderdim sizin sayenizde ve şu anda evlilik hazırlığı içindeyiz. Düğün davetiyemi yollayacağım. O kadar teşekkür ederim ki size her soruma aynı içtenlik ve samimiyetle cevap verdiniz..İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanıdım.

N.C.

Sibel Hanım buluşmamızdan ne kadar mutlu oldum. . En ihtiyaç duyduğum anda, en doğru zamanda. yüreğimi sıcacık sevginizle dolduran sözlerinizin ruhumdaki iyileştirici etkisini hangi kelime tarifler bilemedim . Pek çok yaşanmış deneyim; yaşamı oluruna, suyu akışına bırakmayı öğretti yaşamımın bazı dönemlerinde, tahmin edeceğiniz üzere. Başka çaren de kalmıyor zaten kimi zaman:) . İlk defa adeta bedenimin her hücresi ve ona hayat veren ruhumla ilahi düzene bu kadar sıkı tutunup, bu kadar güven duyduğumu hissettim.

K.Y.

Sibel hanım, size çok teşekkür ederim. Sizinle paylaştıklarımız bana çok iyi geldi. Çünkü ben hep sorguluyordum kendimi, sen de mi susup oturup bir piyon olacaksın diye. Benim içimde hep farklı bir şeyler vardı biliyordum ve hep bir arayıştaydım. Bu dünyaya geliş amacımın diğerlerinden farklı olduğunu biliyordum. Sizinle tanıştım sonra. Analiz sırasında aldığım notları defalarca okudum ve her seferinde gözümden yaşlar döküldü. Bana kendimi gösteren ve iyi hissetmemi sağlayan sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Ş.D.

Sibel Hanım biliyorsunuz ben yeni şeyler söz konusu olunca hep iyimser oluyorum, yine iyimserim 🙂 Ama bu tanışma nasıl olursa olsun iyi ki hayatın matematiğinden haberdar olmuşum. Kesinlikle kendim için yaptığım en faydalı şeydir.Teşekkür ederim.

C.R.

Sibel hanım içtenliğiniz varya o bile bana yetiyor. Umarım bu ilişki dilediğimiz şekilde sonuçlanır.

F.N.

Merhaba Sibel hanım. Öncelikle iyi ki hayatıma girmişsiniz, iyi ki kader bir noktada sizi tanımama fırsat vermiş.Yıllardır neden diye sorgulayıp cevap aradığım sorularıma cevap oldunuz. İlişkimle ilgili yaptığınız tek bir tespit, temel taşımız oldu. Mutluyum. Artık hangi davranış neyi ifade ediyor, altındaki amaç ne önyargısız yaklaşabiliyorum. Derler ya su akar yolunu bulur. Siz benim suyuma yön verdiniz. İnşallah varmak istediğim noktaya daha kolay ulaşacağım. Desteğinizi hissetmek çok güzel ve özeldi. İyi ki varsınız. Daha fazla insanın hayatına dokunmanız dileğimle.

Ş.İ.

Sibel hanım merhaba. Bu sefer size teşekkür etmek için yazıyorum 🙂 tavsiyelerinizden sonra Osman’a karşı daha ılımlı davranmaya karar verdim ve ilk adımı attım, onu tura çağırdım. Bugün ofise geldiğinde tur öncesi biraz sohbet ettik. Gayet rahat, doğal ve içten davrandım. Karşısında hiçbirşey olmamış gibi dimdik durabildim. O ise hem şaşırmış hem de gergin gibiydi. Bu adımı atmak bile bana kendimi çok iyi hissettirdi. Gücümü tekrar hatırladım. Oturup bekleyip kafamda kurmak yerine önce durumla yüzleşmeyi seçtim. Bundan sonra da çabalamaya devam edicem. Sonuç ne olur bilemem, çok da takılmıyorum buna. Benim için önemli olan sonuca giden yolda kendimi ne kadar aştığım ve kendime ne kattığım. Bunun için de seyirci olmak yerine kendimi oyunun içine dahil edicem. Hayatımın diğer alanlarında da tavsiyelerinizi uygulamaya başladım. Harekete geçtikçe hayatım biraz daha renklenmeye ve kaliteli hale gelmeye başladı. Çook çok teşekkürler 🙂

M.M.

Sizin hakkınızda Ayşe Arman’la söyleşinizi okuyarak bilgilendim ve hemen bir görüşme talep ettim. Gizlilik ve samimiyet içinde geçen görüşmemizden çok etkilendim. Kendimi ve yakınlarımı daha iyi tanıdım. Bu da yaşamımdaki bir çok gereksiz endişeden kurtulmama yardım etti. Yaşamımdaki bu değişiklik için size çok teşekkür ediyorum. Hala zaman zaman sanki psikologuma danışır gibi size danışabilmek de çok güven verici. Yaşamımda yeni bir bakış açısı, yeni bir pencere açtınız diyebilirim.

F.Ü.