Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından Sürat Kargo ile çalışıyoruz.

Yurtiçi siparişleriniz ÜCRETSİZ olarak kargolanmaktadır.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz.

Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

Sitemizden, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.

Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler yurtiçinde 3 hafta içerisinde müşteriye teslim edilir

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargoda Hasar gören ürünler

Kargoda hasar gören ürünlerden tamamen kargo firması sorumludur. Ürününüzü teslim aldığınızda KARGO görevlisi önünde kontrol ediniz. Ürünlerin kargo yetkilisi önünde kontrolünün yapılıp üründeki herhangibi bir problemde kargo yetkilisine tutanak tutturmaları gerekmektedir.

Haftasonu Siparişleri

Cumartesi günü akşam 17:00’den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Pazar günü içinde verilen siparişler de pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.